LanCity пропонує Вам скористатися телекомунікаційними рішеннями, які забезпечать Ваш офіс якісними послугами зв’язку за оптимальною ціною і значно підвищать ефективність Вашого бізнесу. Для організацій Ми створимо індивідуальні рішення, які забезпечать злагоджену, ефективну і комфортну роботу Ваших співробітників.

  • Висока швидкість реагування – Ми підключимо Вас в максимально короткий термін. Інтернет для бізнесу завжди в пріоритеті – ми розуміємо, що це важливо для Вас.
  • Служба підтримки, постійний моніторинг – Компетентна і грамотна техпідтримка завжди вирішить будь-яку проблему. Завдяки моніторингу мережі багато питань вирішуються ще до того, як вони стають для Вас проблемою.
  • Якість і надійність – Власна оптоволоконна мережа та сучасне обладнання. Тільки якісні та надійні матеріали, професійні інструменти. У Вас не буде проблем з-за дешевого кабелю, обладнання або витратних матеріалів.
  • Зручність і комфортність – Всі телекомунікаційні послуги під ключ. Підключимо і налаштуємо практично будь-яке обладнання, яке існує на ринку. Підкажемо з придбанням професійного обладнання для максимально стабільної роботи. Допоможемо у виборі, закупівлі, встановлення та налаштування сучасного відеоспостереження.

+380 99 750 11 13