Ми надаємо доступ до мережі Інтернет на території м.Волноваха, а також с.Стрітенка, с.Калинове, с.Хлібодарівка, с.Рівнопіль, с.Вільне, с.Іванівка і ст.Зачатовка Волноваського району.

Наша компанія не стоїть на місці. Ми активно стежимо за тенденціями розвитку, побудови інтернет мереж. Використовуємо всі технологічні можливості, в світі мереж. Завдяки чому, наша мережа працює безвідмовно і швидко. Підключайтеся до нас і Ви будете приємно здивовані співвідношенням тарифів, швидкості і якості нашої інтернет мережі. Так само не забувайте, що завдяки нашим партнерам OMEGA-TV, MEGOGO і TRINITY-TV Ви отримуєте і телебачення, причому без додаткових витрат – пакет каналів уже включений в тариф. Різноманітність тарифів і пакетів каналів не дадуть Вам нудьгувати, Ви завжди зможете підібрати телебачення собі до смаку. Підключайтеся до нас і Ви відчуєте всю красу сучасних високошвидкісних, а головне стабільних і якісних, мультимедійних технологій в своєму будинку.

Наші принципи – це якість, надійність і клієнтоорієнтованість. Для нас дорогий кожен клієнт і ми намагаємося, щоб усі користувачі були задоволені.

Для підключення до LanCity немає необхідності кудись їхати, стояти в черзі або заповнювати якісь бланки. Ми знаходимося від вас на відстані одного телефонного дзвінка – наберіть простий номер і залиште заявку:

+380 99 750 11 13