Дорогі клієнти, партнери та колеги!

Із щирою вдячністю поспішаємо повідомити надзвичайно важливу та радісну новину. Інтернет-провайдер, компанія “LanCity” отримала визнання та винагороду у щорічній номінації “Вибір країни 2020”.

Експертна оцінка присвоюється найкращим, провідним компаніям у різних галузях. І цьогоріч ми з Вами спільними зусиллями вибороли дану винагороду.

“Вибір країни” — знак Вашої довіри, а також показник нашої ефективності. Ми на вірному шляху, і надалі будемо дотримуватись цього курсу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Що для нас означає ця винагорода?

  • це результат невтомної праці усього нашого колективу. Починаючи з 2008 р., ми вдосконалюємося, навчаємося, впроваджуємо нові технології у нашу діяльність. За кожним Вашим кліком у соціальних мережах чи переглядом відео стоїть професійна робота цілої команди;
  • це однозначний стимул до стрімкого розвитку. Ми й надалі будемо якісно виконувати свою роботу, щоб Ви мали необмежений доступ до високошвидкісного інтернету у Волновасі та районі;
  • це привід пишатися нашими досягненнями та не зупинятися на поточному результату. Попереду величезні перспективи. І завдяки нашій наполегливості і Вашій довірі ми досягнемо усіх цілей;
  • це гарантія стабільності для наших партнерів та клієнтів. Ви можете бути впевнені, що співпраця з нами завжди є ефективною.Крім основної винагороди й експертного висновку, наші співробітники вшановані почесними званнями “Професіонал року” та “Золоті руки” за їх величезний вклад у розвиток компанії. Без надійних, фахових працівників існування та ріст будь-якої фірми. організації просто неможливий. Яка б не була геніальна ідея, мають бути ті, хто віддано її втілює. 

І ми з гордістю говоримо про те, що наші колеги — саме ті, хто працює заради спільної мети. 

Наша ціль — Ваш комфорт: забезпечення безперебійного, стабільного інтернет-покриття з доступною вартістю.

Вкотре дякуємо за співпрацю кожному Клієнту. Слідкуйте за нашим розвитком, адже це стане великою перевагою для Вас — Ви можете скористатися новими продуктами. 

LanCity завжди поруч. Ми допомагаємо Вам навчатись, працювати та відпочивати. А Ви нам — зростати.

Похожие записи

TelecomАwards 2021

Уважаемые абоненты, партнеры и коллеги! Хотим поделиться с вами...