Дорогі клієнти, партнери та колеги!

Раді поділитися з вами прекрасною новиною: компанія «LanCity» отримала визнання національного масштабу на рівні всеукраїнської нагороди «TelecomAwards 2021», яка за традицією присуджується в Одесі в рамках проведення конференції TelecomUkraine.

4 вересня 2021 року під час проведення шостої Всеукраїнської церемонії нагородження переможців компанія «LanCity» отримала премію в номінації КОМПАНІЯ РОКУ В  ОБЛАСТІ ФІКСОВАНОГО ЗВ’ЯЗКУ (категорія малий/середній бізнес). Це один із найбільш масштабних в Україні щорічних конкурсів, на якому нас визнали лідером у галузі надання послуг з доступу до мережі Інтернет. І все це через те, що ми використовуємо сучасні інформаційні технології GPON та GEPON з високою пропускною здатністю, чим вирішуємо безліч питань бізнесу та кінцевого споживача. А робимо ми це, переслідуючи єдину мету, – надати вам, нашим користувачам, необмежений швидкісний та безперебійний інтернет-зв’язок.

«LanCity» – стабільна компанія, що займає впевнену позицію та тримає високу планку з надання якісних послуг у місті Волноваха та Волноваському районі. Ми докладаємо значних зусиль, щоб бути найкращими для наших споживачів. І сьогодні можемо з гордістю констатувати, що нам це вдалося!

Під час заходу ми отримали високу оцінку результатів діяльності компанії в цілому та кожного члена нашої команди зокрема. Ми пишаємося тим, що є компанією-взірцем, на яку можна й потрібно рівнятися!

Щиро вітаємо наш професійний колектив з отриманням чесно заслуженої нагороди та бажаємо підкорення нових вершин! Дякуємо організаторам конкурсу за можливість долучитися до такого грандіозного дійства та за високу оцінку наших перспективних та інноваційних проєктів. І тепер ми тримаємо у своїх руках нагороду у вигляді статуетки – символ лідерства й перемоги.

Ми справедливо позиціонуємо як найкраща компанія на ринку надання стабільного доступу до мережі  Internet завдяки:

  • згуртованості дій кожного члена нашої команди;
  • постійній модернізації мереж;
  • інноваційному та комплексному підходу;
  • кваліфікованій службі технічної підтримки;
  • доступності та ефективності користування послугами;
  • систематичному інвестуванню в проєкти.

Наша репутація перевірена роками. Ми разом, тому що ми команда однодумців. Наші цінності – якість, професіоналізм та довіра.

Дякуємо за те, що ви з нами. Тільки завдяки такій співпраці ми отримали високе визнання. З нами ви можете використовувати безмежні можливості інтернету та відкривати світ цікавого телебачення від наших партнерів не виходячи з власного будинку.

Кращий вибір –  інтернет від LanCity.

Похожие записи

З Новим Роком!

Шановні абоненти! Прийміть найщиріші вітання з наступаючим Новим 2021...