Спеціальні ціни на Trinity TV
для абонентів LanCityВИБЕРІТЬ ПРИСТРІЙ

devices
  • 10 000 фільмів
  • 165 каналів
  • Перемотка ефіру
devices

ANDROID СМАРТФОН

Саме чудове властивість TRINITY-TV – телебачення в кишені! І не тільки ТБ … З тобою завжди добірка новітніх фільмів і передач. Телебачення і кінозал для смартфонів це ідеальне рішення для активних людей. У парку, кафе і транспорті – досить доступу в інтернет. Качай додаток TRINITY-TV з Play-Market, подзвони нашому оператору (+380 99 750 11 13) для активації, або активуй сам по MAC-адресу або коду, і нехай розваги завжди будуть у тебе під рукою.

Встановити

Активувати по MAC-адресу

Активувати по коду

ANDROID ПЛАНШЕТ

Хочете перетворити планшет в Ваш маленький телевізор? Це правильне рішення! Використовуйте властивості свого планшета на 100%! Встановіть додаток TRINITY-TV і дивіться самі рейтингові канали а так же архів якісних фільмів і популярних передач. Це все що Вам потрібно для боротьби з нудьгою! Качайте додаток TRINITY-TV з Play-Market, зателефонуйте нашому оператору (+380 99 750 11 13) для активації, або активуйте самі по MAC-адресу або коду, і проводите час з захоплюючим контентом!

Встановити

Активувати по MAC-адресу

Активувати по коду

devices
devices

КОМП’ЮТЕР

Найпоширеніше пристрій на якому користуються додатком TRINITY-TV – це комп’ютер! До Ваших послуг сервіс, в якому Ви отримаєте найбільш рейтингові канали ТВ і кінозал. Безумовно на комп’ютері Ви можете знайти в інтернеті все що завгодно … Але тільки в нашому сервісі зібрано найкраще! Скачайте додаток на свій комп’ютер, зателефонуйте нашому оператору (+380 99 750 11 13) для активації, або активуйте самі по MAC-адресу або коду, і залиште постійні пошуки.

Встановити

Активувати по MAC-адресу

Активувати по коду

ТЕЛЕВІЗОР

Не секрет, що активація сервісу TRINITY на сьогоднішній день найпростіша з існуючих! Зайдіть в бібліотеку додатків на своєму телевізорі, знайдіть та встановіть програму TRINITY TV на свій телевізор* і найскладніша частина вже позаду! Зателефонуйте нашому оператору (+380 99 750 11 13) для активації, або активуйте самі по MAC-адресу або коду. Потім відкрийте додаток і насолоджуйтеся сервісом TRINITY! (* В залежності від моделі телевізора методи активації і установки програми можуть відрізнятися)

Встановити на телевізор з Android

Hа телевізор Samsung E, F, H серії

Активувати по MAC-адресу

Активувати по коду

devices
devices

ПРИСТАВКА

Якщо Ваш телевізор не має функцію СМАРТ – не біда! Сервіс TRINITY-TV може працювати де завгодно! За допомогою мультимедійної приставки Ви можете перетворити будь-який телевізор в найсучасніше пристрій. Процес цього перетворення нескладний – зателефонуйте нашому оператору (+380 99 750 11 13) та дотримуйтесь інструкцій, або активуйте самі по MAC-адресу або коду! Якщо у Вас немає приставки – Ви можете зателефонувати нам і проконсультуватися про придбання, ми підберемо те, що потрібно саме Вам.

Встановити на приставку з Android

Встановити на приставку MAG

Активувати по MAC-адресу

Активувати по коду